Ondersteuning

De medewerkers van K&C ondersteunen, adviseren en begeleiden scholen voor primair onderwijs bij het ontwikkeling van een eigen cultuurbeleid en het schrijven van een CMK-aanvraag. Daarnaast begeleiden we ook culturele ondernemers bij het schrijven van een aanvraag productontwikkeling. Erfgoedinstellingen kunnen met hun vragen terecht bij Stichting Erfgoedpartners.

Bas Hendrickx
Coördinator CMK Groningen

050 - 72 10 803
bas@kunstencultuur.nl

Bas

Jeffrey Deelman
Leergemeenschappen Cultuureducatie


0592 - 336 934
jeffrey@kunstencultuur.nl

Jeffrey

 

 

Regio-adviseurs

 

Geke Slagman
Adviseur Cultuuronderwijs
Veendam, Pekela, Stadskanaal, DAL gemeenten

0592 - 336 999
geke@kunstencultuur.nl

Geke

Eva Cats
Adviseur Cultuuronderwijs Midden-Groningen

0592 336 935
eva@kunstencultuur.nl

anonieme foto

Marieke van Ginkel
Adviseur Cultuuronderwijs 
Westerkwartier, Het Hogeland

0592 - 336 929
mvanginkel@kunstencultuur.nl

Marieke van Ginkel

Marjon Brouwer
Adviseur Cultuuronderwijs
Oldambt, Westerwolde

0592 - 336 927
marjon@kunstencultuur.nl

Marjon

Suze Oude Munnink

Adviseur Cultuuronderwijs Gemeente Groningen

0592 - 336 999
suze@kunstencultuur.nl

Suze

Stichting Erfgoedpartners
Kalyani Bergen
Ondersteuning erfgoedinstellingen

050 – 313 00 51 
info@erfgoedpartners.nl

Kalyani