Stichting Kunst & Cultuur (K&C)

K&C is penvoerder van de CMK III-regeling in Groningen. Onze medewerkers ondersteunen, adviseren en begeleiden scholen en culturele ondernemers die met behulp van CMK III willen bijdragen aan duurzaam cultuuronderwijs. 

Bas Hendrickx
Coördinator CMK Groningen

Bas

 

 

 

 

 

 

050 - 72 10 803
bas@kunstencultuur.nl

Jeffrey Deelman
Leergemeenschappen Cultuureducatie

Jeffrey

 

 

 

 

 

 

0592 - 336 934
jeffrey@kunstencultuur.nl

 

 

Regio-adviseurs

Geke Slagman
Adviseur Cultuuronderwijs
Eemsdelta, Pekela's, Stadskanaal, Veendam

Geke

0592 - 336 999
geke@kunstencultuur.nl

Eva Cats
Adviseur Cultuuronderwijs
Midden-Groningen, Oldambt

Eva Cats

0592 336 935
eva@kunstencultuur.nl

Marieke van Ginkel
Adviseur Cultuuronderwijs 
Westerkwartier, Het Hogeland

Marieke van Ginkel

0592 - 336 929
mvanginkel@kunstencultuur.nl

Jacolien Quarré
Adviseur Cultuuronderwijs
Westerwolde

Jacoliencrop

0592 - 336 911
jacolien@kunstencultuur.nl

Suze Oude Munnink

Adviseur Cultuuronderwijs Gemeente Groningen

Suze

0592 - 336 999
suze@kunstencultuur.nl

 

 

 

 

 

 

Ondersteuning voor Erfgoedinstellingen

Stichting Erfgoedpartners
Hester Hazenberg
Ondersteuning erfgoedinstellingen

050 – 313 00 52 
hazenberg@erfgoedpartners.nl